Nacionalinė viktorina 2018 | Anykščiuose

Lietuvos valstybė netrukus švęs savo šimtmetį. Šia proga portalas 15min kviečia pasitikrinti, kiek žinote apie savo gimtąjį kraštą, ir sudalyvauti Nacionalinėje viktorinoje!

Nacionalinė viktorina – tai įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose sausio 27 d. (šeštadienį) vyksiantis žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas. Viktorina visur prasidės tuo pačiu metu – 13 val.

Iš viso viktorinos dalyviai turės atsakyti į 240 klausimų, susijusių su Lietuva ir lietuviais. Klausimai bus suskirstyti į 8 temas, tokias kaip Lietuvos geografija, kultūra, istorija, sportas ir t. t.. Jie bus pateikti atspausdinti ant lapų, o atsakymus reikės pateikti raštu.

Viktorinos trukmė – du kėliniai po vieną valandą. Kiekvieno kėlinio metu dalyviai turės atsakyti po 120 klausimų. Išsamesnes taisykles rasite adresu https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina/taisykles

Jūsų mieste nacionalinė viktorina vyks Anykščių menų inkubatoriuje (J. Biliūno g. 53, Anykščiai). Renginys yra nemokamas, o dalyvauti jame gali kiekvienas norintis, bet būtina užsiregistruoti.  Tai galima padaryti Nacionalinei viktorinai skirtoje 15min skiltyje: https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina arba pas viktorinos vedėją savo mieste adresu k.bitvinskaite@gmail.com

Geriausiai pasirodžiusių viktorinos dalyvių laukia prizai.

Kviečiame dalyvauti visus smalsius ir norinčius geriau pažinti gimtąjį kraštą žmones!